REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Rysunki skrzydlatych przyjaciół. Wystawa prac 9-letniej Weroniki (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy prac 9-letniej Weroniki Wolanin, dla której fascynacją i tematem przewodnim rysunków jest natura, a przede wszystkim życie ptaków – skrzydlatych przyjaciół. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Weronika Wolanin.

Weronika ma dziewięć lat. Można rzec, że rysowaniem zafascynowała się od już pierwszej trzymanej kredki. Interesuje się naturą, a przede wszystkim życiem ptaków, które są jej największą inspiracją podczas tworzenia rysunków. Weronika jest również miłośniczką uwieczniania codziennego życia naszych skrzydlatych przyjaciół na fotografii. Z przyrodą jej za pan brat. Uwielbia oglądać filmy przyrodnicze oraz długie leśne spacery. Odkrywanie tajemnic i ciekawostek związanych ze zwierzętami sprawia jej ogromną radość. Z zamiłowaniem zaczytuje się w różnych lekturach, a ostatnio pochłonął ją świat tekstyliów, z których tworzy materiałowe obrazki i kolaże. Swoje artystyczne zamiłowania kształci pod kierunkiem malarki Marii Anny Pilszak.

źródło: Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

09-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)