REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Szpital wznawia pełną działalność trzech oddziałów

SANOK / PODKARPACIE. Jutro szpital w Sanoku wznowi pełną działalność trzech oddziałów: wewnętrznego, kardiologii i neurologii.

Informację potwierdza Grzegorz Panek, dyrektor SPZOZ w Sanoku.

Jak informuje szef struktur sanockiej lecznicy, ponowne uruchomienie oddziałów: wewnętrznego, kardiologii i neurologii w pełnym zakresie nastąpi jutro (14 stycznia) o godzinie 12:00.

W pierwszej kolejności będziemy przyjmowali pacjentów najbardziej potrzebujących pomocy. Myślę, że po kilku dniach będziemy mogli wznowić przyjęcia planowe – mówi Grzegorz Panek, dyrektor SPZOZ w Sanoku.

Oddział kardiologiczny i neurologiczny będą funkcjonowały na zasadzie hybrydowej, tak jak od kilku tygodni oddział dziecięcy. Interna od jutra funkcjonuje jak przed pandemią.

To dobry znak. Niemniej jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli nastąpi wzrost zachorowań w naszym województwie i powiecie, to być może zajdzie potrzeba powrotu do funkcji szpitala jednoimiennego. Mam nadzieję, że tak się nie stanie, ale szpital jest przygotowany na taki scenariusz – mówi dyrektor Panek.

13-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)