REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Znów kolizja pod zamkiem. „To najgorsze skrzyżowanie w mieście!” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Do kolejnej, na szczęście niegroźnej kolizji, doszło dzisiaj po godzinie 9:00 na skrzyżowaniu ul. Królowej Bony z ul. Podgórze. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. – To zdecydowanie najgorsze skrzyżowanie w mieście – słyszymy od jednego z kierowców uczestniczących w zdarzeniu.

O zdarzeniach drogowych na skrzyżowaniu ul. Królowej Bony z ul. Podgórze w Sanoku piszemy regularnie od wielu lat. Z reguły dochodzi tam na szczęście do kolizji, a nie wypadków, jednak częstotliwość zdarzeń pozwala wysnuwać podobne wnioski, do tych, które usłyszeliśmy na miejscu dzisiejszej kolizji: To zdecydowanie najgorsze skrzyżowanie w mieście mówi jeden z kierowców uczestniczących w zdarzeniu.

Do dzisiejszej kolizji doszło około godziny 9:00.

Kierująca pojazdem marki Volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Toyota. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Kierująca volkswagenem ukarana mandatem karnym – przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Wszystkich kierowców prosimy o ostrożność i rozwagę.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

26-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)