REKLAMA
REKLAMA

Święto leskich policjantów (ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. Tegoroczne obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku odbyły się w czwartek 22 lipca br. Uroczystość miała miejsce na placu apelowym leskiej Policji.

Kolejna rocznica powołania do życia Policji Państwowej obchodzona była przez leskich policjantów 22 lipca br. Jak co roku rankiem policjanci odwiedzili pomnik poległych milicjantów znajdujący się w leskim Rynku, tuż obok ratusza. Na uroczystym apelu który odbywał się przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Lesku zjawił się Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Adam Snarski. Po rozpoczęciu uroczystości odczytany został list Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Dariusza Matusiaka – zawierający podziękowania, gratulacje i życzenia dla funkcjonariuszy oraz pracowników leskiej komendy.

Następnie Komendant Powiatowy Policji w Lesku podinsp. Grzegorz Koczera osobiście podziękował za służbę policjantom, jak również tym pracownikom komendy, którzy nie noszą policyjnej odznaki, po czym wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie. W roku 2021 awanse na wyższy stopień służbowy otrzymało 25 funkcjonariuszy leskiej komendy Policji. Wręczone zostały także odznaczenia i medale przyznane przez Niezależny Związek Zawodowy Policjantów. Słowa uznania dla policyjnej służby, życzenia i gratulacje, w swoim wystąpieniu skierował Burmistrz Miasta i Gminy Lesko.

Ze względu na stan epidemii obchody Święta Policji odbyły się w mniejszym gronie niż zwykle, z zachowaniem obowiązujących obecnie zasad.

KPP Lesko

23-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)