REKLAMA
REKLAMA

TRAGEDIA: Nie żyje trener Orzełków Brzozów. Miał 29 lat

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Wczoraj (23 bm.) około godziny 13 dyżurny brzozowskiej Policji został poinformowany o odnalezieniu zwłok w miejscowości Stara Wieś. Jak ustalili mundurowi, 29-letni mężczyzna kierujący rowerem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust.

– Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 23 października 2021 r. zmarł Przemysław Gruszka, wieloletni trener Stowarzyszenia Orzełki Brzozów. Żegnamy człowieka niezwykle pogodnego, życzliwego i serdecznego kolegę, który z niezwykłą pasją oddawał się szkoleniu dzieci. Rodzinie trenera składamy wyrazy najszczerszego współczucia – czytamy na fanpage, fb Stowarzyszenia Sportowe Orzełki Brzozów.

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie!

foto: archiwum Stowarzyszenia Sportowe Orzełki Brzozów, fb


Mimo reanimacji nie zdołano uratować życia 29-letniego rowerzysty, który jadąc przez miejscowość Stara Wieś, zjechał nagle z drogi i uderzył w betonowy przepust. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj około godz. 13, dyżurny brzozowskiej policji został powiadomiony o wypadku z udziałem rowerzysty w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jednośladem, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Mimo podjętej reanimacji, życia 29-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego nie udało się uratować.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Brzozów

24-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)