REKLAMA
REKLAMA

Trudny mecz, kolejne zwycięstwo. Siatkarze walczą dopóki piłka w grze

SANOK / PODKARPACIE. Podopieczni Macieja Wiśniowskiego wygrali drugi mecz z rzędu w rozgrywkach Podkarpackiej I Ligi i awansowali na 4. miejsce w tabeli. W ostatnim meczu sanoczanie pokonali we własnej hali KPS Siarkę MOSiR Tarnobrzeg 3:0.

SPS Pruchnik – AZS UP TSV Sanok 1:3 (22:25, 25:22, 24:26, 24:26)

TSV: Zieliński, Sokołowski, Chudziak, Damian Bodziak (kapitan), Gorzowski, Kondrat, Dominik Bodziak (libero) oraz Dziadosz (libero), Florek, Mandzelowski, Kaczmarski. Trenerzy: Maciej Wiśniowski, Krzysztof Dziadosz.

grafika: TSV Sanok / Fb

W tabeli I Ligi Podkarpackiej sanoczanie zajmują obecnie 4. pozycję z dorobkiem 30 punktów po 16 rozegranych meczach.

Przypomnijmy, że do turniejów o 2 ligę centralną awansują dwie pierwsze drużyny z ligi podkarpackiej. Trzeci zespół będzie dopisany na listę rezerwową i powołany do startu w barażach w sytuacji, gdy inna drużyna zrezygnuje. Gra toczy się również o utrzymanie. Relegowany będzie ostatni zespół z tabeli przy założeniu, że z ligi nie może spaść AKS V LO Rzeszów.

Najbliższym rywalem podopiecznych Macieja Wiśniowskiego będzie MKS Wisłok Strzyżów, czyli 7. drużyna w tabeli. W pierwszym meczu obu drużyn sanoczanie przegrali na wyjeździe 1:3. Teraz zagrają u siebie i będą mieli okazję do rewanżu. Spotkanie zaplanowano na 27 lutego. Będzie to ostatni mecz sanockich siatkarzy na własnym parkiecie w ramach sezonu zasadniczego I Ligi Podkarpackiej.

Trzymamy kciuki!

I LIGA PODKARPACKA

źródło: Podkarpacka Siatkówka

foto: Tomasz Sowa / archiwum

źródło: Red., Podkarpacka Siatkówka, TSV Sanok / Fb

22-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)