REKLAMA
REKLAMA

STRACHOCINA: Uderzył w betonowy przepust. Kierowca pijany! (FOTO)

STRACHOCINA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Strachocina. Kierujący mazdą wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Okazało się, że był pijany. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Pojazd natomiast nie miał aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godz. 18, w miejscowości Strachocina w powiecie sanockim. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący mazdą stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Po przeprowadzeniu badania na stan trzeźwości okazało się, że kierujący pojazdem, 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, jest nietrzeźwy. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia.

32-latek jechał sam. W wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny. Mężczyzna nie uniknie także odpowiedzialności za popełnione wykroczenia.

KPP SanokZOBACZ RÓWNIEŻ:

PILNE!!! sytuacja na granicy NIEBEZPIECZNA! jeszcze NIEMILITARNY konflikt! gdzie NATO i UE? / tvPolska.pl

09-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)