REKLAMA
REKLAMA

Wolni Polacy przeciw reżimowi sanitarnemu. MARSZ O WOLNOŚĆ! LIVE!

Wolni Polacy przeciw reżimowi sanitarnemu. MARSZ O WOLNOŚĆ! LIVE!

Wolni Polacy przeciw reżimowi sanitarnemu w Katowicach. MARSZ O WOLNOŚĆ! LIVE!

Źródło: wRealu24

ZOBACZ TAKŻE:

Czy pozwolimy na szaleństwo segregacji w szkołach❓

07-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Brawo esanok.pl ????????????2021-08-07 21:51:38
0 0
Zacznę od tego że Slaski Marsz Wolnośći powinien nazywać się Polski !!!ludzie przyjechali z całej Polski i jak twierdzą szmatławce internetowe antyszczepionkowcy NIE PRAWDA ! kłamią w żywe oczy ,chodziło o wiele innych rzeczy przecież w tym marszu szli ludzie tez zaszczepieni !!!! Ludzi było minimum 50 tysięcy z całej Polski Świnoujście, Gdańsk,Warszawa,Białystok można wymieniać w nieskończoność !!!!! Trzeba zobaczyć to na żywo zanim będą blokować !Najgorsze jest to że wszystkie telewizje czy prywatne czy publiczne zwłaszcza TVP 3 Katowice gdzie wiadomości powinny ,bez względu na zwolenników czy przeciwników być podane bo od tego są jak dupa od srania -nie wspomniała o tym co się działo ani słowa SZOK JESTESCIE SKONCZENI MNIEJ NIZ ZERO !!!! Za co wam płacą ?wiadomości bez wiadomości????????szkoda słów ! To samo z resztą Wp ,Onet ,Dziennik Zachodni i inne portale nie wierzyć w nic co piszą zanim sami nie zweryfikujecię jak jest naprawdę Gdy napiszą czy powiedzą w Wiadomosciach że dziś w nocy będzie ciemno nie wierzcie tylko sami na własne oczy zobaczcie albo na live tv .Zawsze będą czegoś zwolennicy i przeciwko tak było, jest i będzie Ale nie dajmy się Wszyscy robić w CH..ja !!!!????????????
Odpowiedz
Dlaczego się nie szczepię2021-08-07 22:16:55
0 0
1. Nie chcę być darmowym królikiem doświadczalnym zagranicznych korportacji które w ten sposób bezpłatnie testują preparaty o nieznanym składzie i nieznanym działaniu które jak wiadomo często powoduja powikłania i śmierć u zaszczepionych a co jeszcze spowodują nie wiadomo 2. Dla wyznawców tzw. szczepionek które szczepionkami nie są a się zaszczepili. Ja jako osoba nie zaszczepina nie jestem zagrożeniem bo oni sie zaszczepili i podobno są bezpieczni :) 3. Jak powszechnie też wiadomo zaszczepieni choruja i roznoszaą wirusy- pytanei czy nie bardziej choruja niż Ci nie zaszczepieni :) 4. Dlaczego zaszczepieni noszą maseczki skoro są bezpieczni :)
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)