REKLAMA
REKLAMA

WYBORY W RZESZOWIE. Elżbieta Łukacijewska poparła Konrada Fijołka (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Elżbieta Łukacijewska, poseł do Parlamentu Europejskiego, poparła Konrada Fijołka, kandydata na prezydenta miasta Rzeszowa. Zaapelowała też o jego poparcie do mieszkańców Rzeszowa.

 BGP210419KFk-13foto (2): mat. nadesłane

Ktoś, kto wywodzi się z Rzeszowa, kto tutaj się urodził, mieszka, pracuje i przede wszystkim ma takie doświadczenie samorządowe, jak Konrad, będzie najlepszym prezydentem Rzeszowa. Konrad Fijołek jest sąsiadem mieszkańców Rzeszowa i mam nadzieję, o to apeluję, że mieszkańcy poprą swojego, oddadzą głos na sąsiada, na samorządowca – powiedziała Elżbieta Łukacijewska.

Elżbieta Łukacijewska podkreśliła, że żaden z pozostałych kandydatów na stanowisko prezydenta miasta nie pochodzi z Rzeszowa.

Dzisiaj osoba popierana przez Prezydenta Ferenca kupiła mieszkanie, w końcu w Rzeszowie i apeluje do mieszkańców o wsparcie, tylko ta osoba nie urodziła się w Rzeszowie, nie chodziła tu do szkoły, nie studiowała, nie pracowała dla Rzeszowa, w końcu nie jest samorządowcem – stwierdziła Elżbieta Łukacijewska.

Wprawdzie osoba ta mówiła, że rzuciła legitymację partyjną, ale przypomnijmy sobie, co się działo w Warszawie. Patryk Jaki na czas wyborów na Prezydenta Warszawy też rzucił legitymacją partyjną, po czym oczywiście szybko powrócił i jest rzecznikiem tego wszystkiego, co robi jego partia. Mam nadzieję, że mieszkańcy Rzeszowa, tak jak mieszkańcy Warszawy, nie nabiorą się na takie ładne słówka i obietnice. Popatrzmy nawet na Zamek w Rzeszowie. Jest tylko list intencyjny i od tego czasu nic się nie wydarzyło, on faktycznie nie jest przekazany – dodała Łukacijewska.

BGP210419KFk-07

 

Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta miasta Rzeszowa, podziękował za wsparcie i podkreślił, że to dla niego bardzo ważny dzień i niezwykle ważny głos poparcia.

Pani poseł Elżbieta Łukacijewska jest symbolem tego co w naszym mieście i regionie wydarzyło się dobrego, za sprawą Unii Europejskiej. To jest wspaniała instytucja, która jest w sercu moim i wielu z nas wszystkich. Zatem liczę na dalszą współpracę z panią poseł, na współpracę miasta Rzeszowa z instytucjami Unii Europejskiej. Na budowanie dobrego klimatu dla Rzeszowa, właśnie tam w instytucjach i otoczeniu Komisji Europejskiej – zaznaczył Konrad Fijołek.

źródło: mat. nadesłane

20-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)