REKLAMA
REKLAMA

WYPADEK: Podejrzany był pod wpływem alkoholu. Odmówił składania wyjaśnień

BLIZNE / PODKARPACIE. Po blisko miesiącu od tragicznego wypadku w Bliznem, podejrzanemu Adrianowi C. postawiono zarzut spowodowania wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości, ze skutkiem śmiertelnym. Śmierć na miejscu poniósł  60-letni mężczyzna. 54-letnia kobieta zmarła w szpitalu. Ich 23-letnia córka, w ciężkim stanie, przebywa w szpitalu.

Do wypadku doszło 27 grudnia przed godz. 5 w Bliznem. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący hondą, 22-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. 22-latek jechał sam, natomiast skodą podróżowało trzy osoby – 60-letni mieszkaniec powiatu leskiego i dwie pasażerki, w wieku 54 i 23 lat.

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginął kierowca skody. Do szpitala trafiły dwie pasażerki skody i kierowca hondy. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, życia 54-letniej kobiety nie udało się uratować.

– Prokuratura Rejonowa Brzozowie prowadzi śledztwo przeciwko Adrianowi C. podejrzanemu o spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości, ze skutkiem śmiertelnym. W piątek 22 stycznia, sprawcy wypadku przedstawiono zarzuty – mówi Zbigniew Piskozub, Prokurator Rejonowy w Brzozowie.

CZYTAJ więcej tutaj: Kliknij >>>>>>

foto: archiwum KPP Brzozów

27-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)