REKLAMA
REKLAMA

Zabezpieczyli blisko 70 gramów amfetaminy oraz kilkanaście gramów marihuany

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 70 gramów amfetaminy oraz kilkanaście gramów marihuany. Zatrzymani mieszkańcy Jasła usłyszeli już zarzuty i przyznali się do popełnionego przestępstwa.

We wtorek po godz. 3 w nocy, patrolujący teren miasta policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego zwrócili uwagę za zaparkowany w zaroślach samochód osobowy, w którym przebywało trzech młodych mężczyzn. Biorąc pod uwagę, że w minionych latach, w tym rejonie ogródków działkowych, dochodziło do włamań i kradzieży, mundurowi postanowili podjąć interwencję. Podczas czynności, legitymowani mężczyźni byli zdenerwowani. Okazało się, że posiadali przy sobie niedozwolone substancje.

W sprawę zostali zaangażowani śledczy wydziału kryminalnego jasielskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Policjanci przeszukali samochód oraz miejsca zamieszkania zatrzymanych mężczyzn. W efekcie zabezpieczyli łącznie 68 gramów amfetaminy, 19 gramów marihuany oraz 3 krzewy konopi indyjskich.

Podczas przesłuchania, zatrzymani mężczyźni przyznali się do zarzutów posiadania narkotyków. Wobec jednego z nich zastosowano policyjny dozór.

KPP Jasło / pw

03-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)