REKLAMA
REKLAMA

Zbiórka na remont busa OSP Nagórzany zakończona! Świetny wynik. Podziękowania

NAGÓRZANY / PODKARPACIE. Zakończyła się zbiórka środków na zakup i wymianę silnika do wozu bojowego OSP Nagórzany. Udało się zebrać 11 111 złotych! – Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni liczbą ofiarodawców i ich hojnością. Dzięki wam pozyskaliśmy niezbędne środki finansowe za które „uruchomimy” naszego busa – mówią strażacy.

Druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nagórzanach składają serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom dzięki, którym udało się zebrać kwotę 11 111 zł na określony w „zrzutce” cel.

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni liczbą ofiarodawców i ich hojnością. Dzięki wam pozyskaliśmy niezbędne środki finansowe za które „uruchomimy” naszego busa.

My ze swej strony deklarujemy, że niezmiennie poprzez swoją postawę i zaangażowanie będziemy starali się pracować na rzecz lokalnego społeczeństwa i nie zawieść pokładanego w nas zaufania.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom za okazane wsparcie.

Druhny i Druhowie OSP Nagórzany

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

– Dzięki zaangażowaniu i pomocy Wójta Gminy Bukowsko otrzymaliśmy samochód osobowy – bus marki Renault Trafic pozyskany jako mienie zbędne z IPN oddział w Katowicach. Niestety w pojeździe tym uszkodzony jest silnik, którego remont z uwagi na skalę uszkodzeń jest zupełnie nie opłacalny. Stosunkowo nieduży wiek pojazdu powoduje, że zakup właściwego używanego silnika (spełniającego normę EURO5) wiąże się z wydatkiem kwoty co najmniej 9 000 – 10 000 zł. Do tego dochodzą niewątpliwie koszty wymiany części osprzętu oraz koszty montażu – piszą strażacy z OSP Nagórzany.

Zbiórka trwać będzie do końca lutego. Celem jest uzbieranie kwoty 12 000 złotych. Aktualnie stan konta to 1 510 złotych.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

AKTUALIZACJA 24.01.2021

Udało się uzbierać już blisko 5 tys. zł! To świetna wiadomość. Licznik wskazuje konkretnie 4996 zł. Do celu brakuje 7004 zł.

Druhowie z OSP Nagórzany dziękują za dotychczasowe wpłaty jednocześnie prosząc o dalsze wsparcie.

Celem jest pozyskanie środków na zakup i wymianę silnika do wozu bojowego, który w kryzysowych sytuacjach pomaga strażakom ratować mienie, a często również zdrowie i życie mieszkańców Nagórzan, gminy Bukowsko i okolic.

AKTUALIZACJA 30.01.2021

Na koncie zbiórki jest już 7516 złotych!

Do celu pozostało 4484 złote.

AKTUALIZACJA 5.03.2021

Zbiórka zakończona. Udało się zgromadzić 11 111 złotych! To świetny wynik. My również przyłączamy się do podziękowań druhów z OSP Nagórzany dla wszystkich, którzy zdecydowali się wspomóc zbiórkę na szczytny cel.

Posiadane przez OSP Nagórzany środki własne, muszą zostać wydatkowane na inne cele.

– W ubiegłym roku nasza remiza podczas ulewnych deszczy została dwukrotnie zalana. Część skutków podtopienia usunęliśmy dzięki pomocy gminy i zaangażowaniu własnych środków finansowych oraz ogromu pracy którą wykonali sami strażacy. Niestety do wykonania pozostało jeszcze mnóstwo prac remontowych, nie wykluczając wymiany uszkodzonej posadzki w garażu głównym. Od 11 lat prowadzimy prace przy trwającej rozbudowie remizy angażując w to między innymi własne środki finansowe i mnóstwo wykonanej we własnym zakresie pracy – wyjaśniają druhowie. 

Inicjatorzy zbiórki mają nadzieję, że dzięki wsparciu darczyńców uda się zebrać odpowiednią kwotę, aby sfinalizować zakup silnika i uruchomić busa, którego można ponadto wykorzystywać do przewozu osób starszych i potrzebujących pomocy w transporcie celem szczepień przeciw Covid-19.

– Z góry dziękujemy za każdą kwotę wsparcia, sami bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie zrealizować zamierzonego celu – podkreślają strażacy.

opis i zdjęcia: zrzutka.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

05-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)