REKLAMA
REKLAMA

Zbiórka na wóz strażacki dla OSP Zboiska. Udało się! (ZDJĘCIA)

GMINA BUKOWSKO / PODKARPACIE. Druhowie z OSP Zboiska uruchomili internetową zbiórkę pieniędzy, której celem jest pozyskanie nowszego wozu strażackiego dla tej jednostki. Obecny pojazd wyprodukowano ponad 40 lat temu i z roku na rok staje się on coraz bardziej zawodny. Stąd pilna potrzeba zakupu młodszego wozu bojowego.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

Wierzymy w Wasze dobre serce oraz moc internetu. W tym roku nasza jednostka obchodziła 90-lecie działalności. Od wielu lat służymy społeczeństwu, ale niestety borykamy się z problemami finansowymi (jak większość jednostek OSP w małych miejscowościach) dlatego też jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc. Tak też jest w tym przypadku, bo jak się okazuje, sami nic nie zdziałamy. Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę, która ma na celu pomoc w zakupie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla naszej jednostki. Dotychczas nasza jednostka miała „wiekowy” już wóz Star 244 z 1979 roku. Niestety ale z roku na rok jest on coraz bardziej zawodny. Teraz mamy szansę pozyskać Stara 266 jednak w tym celu potrzebne są środki – czytamy w opisie zbiórki na platformie zrzutka.pl.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

Zbiórka trwać będzie przez 30 dni. Celem jest uzbieranie kwoty 10 000 złotych. Aktualnie stan konta to 560 złotych.

AKTUALIZACJA 31.12.2020

Jak się okazuje zrozumienie mieszkańców regionu dla potrzeb strażaków ochotników jest naprawdę duże, co bardzo cieszy. Tylko w przeciągu trzech dni udało się uzbierać ponad 60% całej potrzebnej kwoty. Aktualnie licznik wskazuje 6235 zł! Do celu brakuje niespełna 3800 zł. Uda się? Mocno wierzymy, że tak!

AKTUALIZACJA 3.01.2021

Stan konta to 8015 złotych. Brakuje zatem niespełna 2 tys. złotych!

AKTUALIZACJA 11.01.2021

Udało się! Zebrano całą potrzebą kwotę. Dziękujemy!

opis i zdjęcia: zrzutka.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 
11-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)