REKLAMA
REKLAMA

HACZÓW. 20-letni kierujący audi uderzył w betonowy przepust. Miał blisko 2 promile (ZDJĘCIA)

HACZÓW/ POWIAT BRZOZOWSKI. W minioną sobotę około godziny 21:00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego, który uderzył w betonowy przepust, ogrodzenie i bramę wjazdową do jednej z posesji. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 20-letni kierujący był kompletnie pijany.

15 stycznia br., w Haczowie, kilkaset metrów od granicy z Iskrzynią doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, po czym wypadł z jezdni, uderzył w betonowy przepust, ogrodzenie i bramę wjazdową do jednej posesji.

15 stycznia 2021 roku o godzinie 21:00 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Audi – relacjonują strażacy OSP KSRG Haczów na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Z informacji przekazanych strażakom wynikało również, że ze zniszczonego pojazdu wydobywa się dym.

– Po dojechaniu zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia oraz pojazd. W wyniku zdarzenia 20-letni kierowca nie odniósł żadnych obrażeń ciała – dodają strażacy.

Kierującym pojazdem okazał się 20-letni mieszkaniec Gminy Haczów. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że młody mężczyzna był pod wpływem alkoholu, miał blisko 2 promile.
Działania na miejscu zdarzenia zakończyły się około godziny 22.

Na miejscu pracowały jednostki:
OSP KSRG Haczów
PSP JRG Brzozów
Policji

źródło: OSP KSRG Haczów- fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pożar garażu. Spłonęły pojazdy. Ogromne straty! (FOTO)


ZOBACZ RÓWIEŻ: Uczestnicy manifestacji w Rzeszowie: Mamy dość CHORYCH PROCEDUR! Walczymy o DZIECI i WNUKI! Rządzący mają słuchać ludzi, nie DZIELIĆ!
tvPolska.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

18-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)