REKLAMA
REKLAMA

A-SYSTEM: rolety, żaluzje, markizy, pergole, moskitiery. Sprawdź ofertę!

Jak ochronić pomieszczenia przed promieniami słonecznymi? Rynek osłon przeciwsłonecznych jest bardzo szeroki. Wybór odpowiedniego produktu nie jest łatwy. Należy przeanalizować dostępne rozwiązania i dobrze dopasować pod względem funkcjonalności i możliwości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertę firmy A-SYSTEM.

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Produkty zewnętrzne:

 • rolety zewnętrzne – wyróżniają się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną. Latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń, zimą redukują koszty ogrzewania. Istnieje możliwość montażu zarówno w nowych jak i istniejących budynkach.
 • żaluzje fasadowe – działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji. Między powierzchnią lamelową, a szybą wytwarza się most termiczny, czyli masa powietrza, która spowalnia wymianę ciepła. Dzięki czemu przy temperaturze + 35°C na zewnątrz, można obniżyć temperaturę wewnątrz budynku o 8-9°C. Żaluzje fasadowe dają nieograniczoną możliwość konfiguracji położenia lamel dzięki czemu, kontrola poziomu nasłonecznienia pomieszczeń jeszcze nigdy nie była tak prosta
 • markizy zewnętrzne tarasowe i balkonowe – to produkty, które w łatwy sposób umożliwiają ochronę przed słońcem na tarasach i balkonach. Materiały stosowane w markizach wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej Teflonem, dzięki czemu zanieczyszczenie nie wnikają w strukturę tkaniny. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.
 • pergole – to efektowny i nowoczesny sposób na zadaszenie tarasu lub postawienie w ogrodzie. Zapewniają komfortowy wypoczynek wyróżniając się przy tym nowoczesnym designem. Konstrukcja z aluminium, dzięki czemu pergole wyróżniają się trwałością i nie wymagają konserwacji jak np. w przypadku drewnianych pergol. Dzięki malowaniu proszkowemu konstrukcja pergoli zabezpieczona jest przed korozją i nie ulega rdzewieniu. Pergole stanowią świetne dopełnienie budynku hotelu czy kawiarni.

Produkty wewnętrzne:

 • roletki materiałowe (różne typy: wolnowiszące, w kasetkach, dachowe)
 • żaluzje drewniane
 • żaluzje aluminiowe
 • żaluzje pionowe

Tkaniny i komponenty, które wykorzystujemy pochodzą od renomowanych, europejskich dostawców. Co roku kolekcja tkanin i materiałów aktualizowana jest zgodnie z najnowszymi trendami. Dla firm czy Klientów szukających szczególnych rozwiązań proponujemy tkaniny z indywidualnym nadrukiem np. logo, zdjęć czy grafik. W ofercie są również propozycje ekskluzywnych osłon okiennych dla najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie produkty produkowane są pod indywidualne wymiary zgodnie z zamówieniem Klienta. Dzięki temu każda osłona idealnie pasuje do okna. Realizowane są również najbardziej niestandardowe, specjalne zamówienia.

Moskitiery:

 • drzwiowe
 • okienne
 • stałe
 • ruchome

Lato nieodzownie łączy się z uciążliwą obecnością wszelkiego rodzaju owadów i insektów. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem na nieproszonych „gości” jest wyposażenie domu w moskitiery. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne, gdyż latem pozwala cieszyć się dopływem świeżego powietrza bez obaw, że zostaniemy zaatakowani przez chmarę komarów czy much. Moskitiera to nie tylko praktyczna osłona okienna, ale również estetyczny dodatek.

Nie wiesz, które rozwiązanie wybrać?
Masz wątpliwości i potrzebujesz porady Eksperta?
Skontaktuj się z nami.

 

Sanok, ul. Piastowska 119

www.asystem.pl

tel. 13 440 33 33
tel. 608 580 000, 604 172 138 
biuro@asystem.pl

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

27-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: