REKLAMA
REKLAMA

Akademia Piłkarska WIKI Sanok w szkółce Lecha Poznań (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Sanok wzięli udział w obozie sportowym, który zorganizowano w Licheniu Starym. W trzecim dniu zgrupowania, sanoczanie odwiedzili jedną z najlepszych szkółek piłkarskich w kraju, czyli akademię Lecha Poznań. Drużyny z grodu Grzegorza miały okazję rozegrać mecze sparingowe z młodzieżowymi zespołami „Kolejorza”.

Trzeci dzień obozu zimowego wykorzystujemy na wycieczkę do Poznania. Zawodnicy Akademii zwiedzają stadion Lecha Poznań i rozgrywają mecze towarzyskie z drużynami młodzieżowymi Lecha Poznań. Wspaniała atmosfera i bardzo ciepłe przyjęcie wpłynęło na bardzo miłe wspomnienia z tego dnia. Cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć z bliska stadion, zawodników pierwszej drużyny oraz jak pracuje i szkoli Akademia Lecha. Teraz chłopcy mają motywację do dalszej pracy. Dziękujemy Trenerom Akademii Lecha Poznań za gościnę i ciepłe przyjęcie. Do zobaczenia – czytamy w krótkiej relacji z trzeciego dnia obozu zimowego w Licheniu Starym, na profilu AP WIKI Sanok na Facebooku.

źródło: Akademia Piłkarska WIKI Sanok – Facebook

16-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)