REKLAMA
REKLAMA

Auta poszukiwane przez międzynarodowe służby odzyskane! (ZDJĘCIA)

KORCZOWA. Funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Korczowej zatrzymali 2 pojazdy figurujące w międzynarodowych bazach poszukiwawczych. Ich łączna szacunkowa wartość to 130 tys. zł.


6 grudnia do kontroli w przejściu granicznym w Korczowej zgłosiła się 46-letnia obywatelka Ukrainy. Kobieta próbowała wyjechać z Polski nissanem na norweskich numerach rejestracyjnych. W trakcie odprawy granicznej mundurowi z SG ustalili, że pojazd jest poszukiwany przez międzynarodowe służby. Auto o szacunkowej wartości 25 tys. zł zatrzymano, a następnie razem z kierowcą przekazano policjantom z Radymna.

Kilka godzin później na kierunku wjazdowym do Polski strażnicy graniczni zatrzymali samochód osobowy marki Skoda Octavia. Autem na ukraińskich numerach rejestracyjnych kierował 48-letni obywatel Ukrainy. W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu mundurowi ustalili, że skoda figuruje w bazie SIS oraz Interpol. Pojazd o szacunkowej wartości 105 tys. zł oraz kierowcę przekazano funkcjonariuszom Policji.

Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 130 pojazdów pochodzących z przestępstwa. Ich łączna szacunkowa wartość to ponad 9 mln zł.

źródło: BiOSG

 

08-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Ile samochodów kradzionych przejechało przez granice ???2022-12-08 06:55:23
0 0
Autem na ukraińskich numerach rejestracyjnych kierował 48-letni obywatel Ukrainy. W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu mundurowi ustalili, że skoda figuruje w bazie SIS oraz Interpol. Pojazd o szacunkowej wartości 105 tys. zł oraz kierowcę przekazano funkcjonariuszom Policji.
Odpowiedz
Rosja pomaga naszym starszym braciom przejąć Ukrainę 2022-12-08 07:01:49
0 0
to oczywiście fałszywa informacja - te kilkanaście milionów ludzi już tam nie wróci tzn na Ukrainę :) Gdzie im będzie tak dobrze jak w Polsce :) Wszystko za darmo a na Ukrainie trzeba płacić
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)