REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY. Duże inwestycje drogowe! Będą utrudnienia w ruchu?

BIESZCZADY. W Bieszczadach prace trwają. Wszyscy wybierający się w ten zakątek Polski muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w sezonie turystycznym. 


Zainteresowani wyjazdem w Bieszczady muszą liczyć się z utrudnieniami związanymi z przebudową drogi wojewódzkiej nr 895 na odcinku Solina-Myczków. Przedmiotem projektu jest przebudowa/rozbudowa odcinka drogi wojewódzkiej nr 895 o długości ponad 6 km od Soliny do Myczkowa.

Koniec przebudowywanego odcinka zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 894 realizowanym obecnie w ramach przebudowy drogi na odcinku Hoczew – Polańczyk.

Rozbudowa przedmiotowej drogi polega m.in. na poszerzeniu jezdni do 7 m (będą dwa pasy ruchu po 3,5 m), wykonaniu nowej konstrukcji jezdni, rozbudowie istniejących skrzyżowań z drogami podrzędnymi.

W ramach inwestycji rozbudowany zostanie także most na rzece San oraz zatoka autobusowa, powstaną chodniki, wykonane zostanie odwodnienie drogi oraz oświetlenie uliczne.

W Polanie zostanie poszerzona nawierzchnia do 5,5 m wraz z przebudową zjazdów, czy budową chodników w ramach inwestycji związanej z przebudową drogi wojewódzkiej Nr 894.

Dodatkowo w Wołkowyi do wrzenia br., w ramach realizacji zadania ,,Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 894 Hoczew – Wołkowyja – Czarna od km ok. 17+090 do km ok. 17+700 wraz z zabezpieczeniem osuwiska oraz przebudową/budową niezbędnej infrastruktury technicznej, budowli i urządzeń budowlanych w m. Wołkowyja mogą występować utrudnienia w ruchu.

Osoby, które wybierają się w Bieszczady, muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż dzięki realizowanym inwestycjom w przyszłości będzie można swobodniej poruszać się po regionie.

zdjęcie podglądowe

źródło: red., arch. red., PZDW


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

05-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)