REKLAMA
REKLAMA

Dyrektor miejskiego SPMZPOZ: Otwarcie ofert

SANOK / PODKARPACIE. Lekarze rodzinni  nie złożyli wniosków o zatrudnienie na 2022 rok na kontrakty w przychodniach. W związku z tym nie mogą przyjmować pacjentów. Chodzi o lekarzy pracujących w Samodzielnych Publicznych Miejskich Zespołach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Sanoku. Wspomniana sytuacja ma miejsce w przychodni przy ulicy Jana Pawła II oraz na Błoniach. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy dyrektora Aleksandra Korobczenko.

– Na naszej stronie internetowej znajduje się informacja o konkursie. Oferty wpłynęły. Ich otwarcie jutro (5 bm.) o 8 rano – mówi krótko Aleksander Korobczenko.

„Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kompetencji lekarza POZ dla pacjentów SPMZPOZ w Sanoku (w oparciu o Zarządzenie Nr 160/2021/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 30 września 2021 r. w sprawie warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej) i zaprasza do składania ofert.

Umowa o udzielenie świadczeń zdrowotnych zostanie zawarta na okres od dnia 05.01.2022r. do 31.12.2022r.

Udzielający zamówienia informuje, że z udziału w konkursie zostaną wykluczone oferty których proponowana stawka za realizację świadczenia medycznego wyniesie powyżej 51% procent z iloczynu pacjentów wpisanych na listę aktywną do Przyjmującego zamówienie, stawki kapitacyjnej i współczynników korygujących dla odpowiednich grup wiekowych ustalonych przez NFZ (z wyłączeniem kwot przeznaczonych na wzrost wynagrodzeń przez NFZ lub Ministerstwo Zdrowia).

Podmioty zamierzające złożyć ofertę na udzielanie w/w świadczeń zdrowotnych mogą otrzymać obowiązujące formularze oferty w Sekretariacie SPMZPOZ w Sanoku. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie do dnia 05.01.2022r. do godz. 8.00 w Sekretariacie SPMZPOZ w Sanoku z dokładnym określeniem nazwy Oferenta i adresem” – czytamy na stronie SPMZPOZ.

Grafika poglądowaZOBACZ RÓWNIEŻ:

Ustawa 1846 to narzędzie ludobójstwa! Czas stawić opór! / tvPolska.pl

04-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)