REKLAMA
REKLAMA

ECHA INTERWENCJI. Boisko na Dąbrówce doprowadzone do porządku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wracamy do naszej publikacji sprzed kilku dni, kiedy po sygnale mieszkańca Dąbrówki, nagłośniliśmy sprawę zaniedbanego boiska piłkarskiego przy ul. Struga w Sanoku. Na miejsce skierowano służby i po trawie sięgającej pasa nie ma już śladu. To dobra wiadomość szczególnie dla młodszych mieszkańców tej dzielnicy.

O zaniedbanym boisku piłkarskim przy ul. Struga w Sanoku pisaliśmy tutaj: DĄBRÓWKA. Trawa po pas na boisku. „Jak mają się tu bawić dzieci?” (ZDJĘCIA).

Przypomnijmy, że do naszej redakcji zwrócił się jeden z mieszkańców zwracając uwagę na zły stan boiska znajdującego się przy ul. Struga na Dąbrówce w Sanoku.

Trawa na boisku po kolana.W tym roku ani raz nikt nie przyjechał, aby wykosić. Jak mają się tu bawić dzieci? – pyta internauta.

23 czerwca sprawdziliśmy stan boiska. Jedno należało zdementować. W niektórych miejscach roślinność sięgała nie kolan, a co najmniej pasa dorosłej osoby, nie mówiąc o dzieciach, które mogłyby tu spędzać aktywnie czas, szczególnie na wakacjach.

Tak to wyglądało.

Po kilku dniach jest już zupełnie inaczej. Roślinność na boisku wykoszono, a jego stan umożliwia teraz aktywne spędzanie wolnego czasu.

28-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)