Ekoball Stal Sanok żegna się z pucharami

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Na ćwierćfinale okręgowego Pucharu Polski zakończyła się tegoroczna przygoda piłkarzy Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok. Sposób na Żółto-Niebieskich znalazła ekipa Startu Rymanów.

Po pierwszej połowie wydawało się, ze wszystko zmierza w dobrym kierunku. Najpierw w 8 minucie spotkania rzut karny obronił Mateusz Jagniszczak, a chwilę później na prowadzenie wyprowadził naszą drużynę Rafał Domaradzki. Do przerwy sanoczanie prowadzili 1:0. Niestety w drugich 45 minutach to goście doszli do głosu, aplikując nam 3 bramki.

Start Rymanów – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 3:1 (0:1)
0:1 Rafał Domaradzki 10`
1:1 Rafał Nikody 60`
2:1 Radosław Macnar 70`
3:1 Paweł Litarowicz 88`

Nasz powiat w dalszej części tych rozgrywek reprezentować będzie ekipa czwartoligowego Cosmosu Nowotaniec. Podopieczni Grzegorza Pastuszaka, wyeliminowali MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, wygrywając 3:1.

Kolejne rundy Pucharu Polski zostaną rozegrane na wiosnę.

Zdjęcie poglądowe. Foto: Tomasz Sowa, archiwum redakcji