REKLAMA
REKLAMA

Fatalny stan drogi. ”Nawierzchnia asfaltowa jest w opłakanym stanie” (ZDJĘCIA)

SANOK. To kolejny sygnał, który otrzymujemy od mieszkańców naszego miasta, dotyczący złego stanu nawierzchni drogowej, tym razem sprawa dotyczy drogi przy ulicy Stróżowskiej. – Nawierzchnia asfaltowa jest w opłakanym stanie, nie da się przejechać po niej komfortowo samochodem, już nie mówię o rowerze — czytamy w przesłanej do naszej redakcji wiadomości.

Do naszej redakcji zgłosił się Czytelnik z prośbą o podjęcie interwencji w sprawie fatalnego stanu nawierzchni asfaltowej przy ulicy Stróżowskie, jak podkreśla Internauta, jest to droga dojazdowa dla mieszkańców Stróżów Wielkich, osób pracujących w pobliskim zakładzie, a także osób posiadających działki rekreacyjne.

Nawierzchnia asfaltowa jest w opłakanym stanie, nie da się przejechać po niej komfortowo samochodem, już nie mówię o rowerze. Co roku jest coraz gorzej, wychodzą nowe dziury, niektóre są łatane, ale jest to dość dyskusyjna sprawa. To niebezpieczne, szczególnie jak ktoś chce zjechać z góry rowerem, może się wtedy przydarzyć niebezpieczna sytuacja. To szczególne utrudnienie również dla mieszkańców Stróżów Wielkich, ale także dla osób, które pracują w pobliskim zakładzie. W dodatku jest tu mnóstwo działek rekreacyjnych, które w lecie się oblegane przez właścicieli — czytamy w przesłanej wiadomości.

Nie lepiej położyć nową nawierzchnię, ewentualnie załatać te dziury jedną większą łatką niż dwudziestoma małymi, które dodatkowo sprawiają, że przejazd jest fatalny? – pyta Internauta.

Postanowiliśmy wysłać zapytanie do odpowiednich organów, po otrzymaniu odpowiedzi natychmiast opublikujemy ją na naszym portalu.

14-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)