REKLAMA
REKLAMA

Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych w VIVO! Krosno (KONKURS)

KROSNO / PODKARPACIE. Moda na winyle i analogowe brzmienia wciąż trwa. Przekonać się o tym będzie można już niebawem w VIVO! Krosno. W dniach 24-25 czerwca odbędzie się tu III edycja Giełdy Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych. W wydarzeniu wezmą udział wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski.

Miłośnicy winyli od lat powtarzają, że jakość zapisanych na nich dźwięków nie może się równać z żadnymi innymi nośnikami. Pasjonaci organicznych brzmień są w stanie przeznaczyć na zakup wymarzonego egzemplarza zawrotne sumy. Wbrew pozorom kolekcjonowanie czarnych krążków nie musi być drogim, ekskluzywnym hobby. Jedną ze sposobności, aby nabyć muzyczne perełki w korzystnych cenach będzie III Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych w VIVO! Krosno.

Na kiermaszu w centrum handlowym będzie można sprzedać swoje własne, przesłuchane już albumy, ale też zakupić trudno dostępne, unikatowe egzemplarze, pierwsze wydania kultowych wydawnictw czy popularnych singli oraz wybrane edycje specjalne. Kolekcjonerskie stoiska wypełnią winyle, płyty CD i kasety magnetofonowe z twórczością największych muzycznych ikon, a wśród nich m.in. ponadczasowe brzmienia Pink Floyd, gitarowe riffy w wydaniu Jimiegio Hendrixa oraz kompozycje filmowe w wykonaniu Ennio Morricone czy Hansa Zimmera.

Wielkie święto muzyki w stylu vintage odbędzie się w VIVO! Krosno w dniach 24-25 czerwca w godz. 9.00-21.00.

Dla Czytelników eSanok.pl VIVO! Krosno przygotowało niespodziankę w postaci płyty winylowej Stanisława Sojki – „Sings Love Songs”: oryginalnie wydana w 2004 roku, wydanie konkursowe z 2017 roku, czarny winyl.

KONKURS – ZDOBĄDŹ PŁYTĘ

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule: „Stanisław Sojka – Sings Love Songs”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu – wygrywa 10 (dziesiąty) e-mail.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór 10 (dziesiątego) zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory wpłynięcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do dnia 24.06.2022 r., godz. 08:00 (tj. piątek). Po dokonaniu wyboru 10 (dziesiątej) osoby, Redakcja skontaktuje się z tą osobą telefonicznie, w godzinach od 08:00 – 10:00.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem. Brak podjęcia rozmowy telefonicznej powodować, będzie że płytę wygrywa następna co do czasu zgłoszenia osoba.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie https://esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

Płyta jest nowa, ale nie zafoliowana.

Płyta będzie można odebrać w dniach 24-25.06 w VIVO! u Organizatora Giełdy.

źródło: materiały nadesłane

23-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)