REKLAMA
REKLAMA

Halowy niepodległościowy turniej piłki nożnej (ZDJĘCIA)

SANOK  / PODKARPACIE. W hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku został rozegrany IV Halowy Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Sanockiego, który został uroczyście otwarty przez wicestarostę sanockiego Pana Janusza Cecułę. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, reprezentujących sanockie szkoły ponadpodstawowe.

Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. Rywalizacja była bardzo zacięta, o czym może świadczyć fakt, że dopiero ostatni mecz zadecydował o miejscu na podium, a o kolejności pomiędzy drużynami na pozycjach 1-2 i 3-4 zadecydowały wyniki meczów bezpośrednich.

Zapełnione do ostatniego miejsca trybuny, z których kibice głośno dopingowali swoje drużyny, dodawała rywalizacji sportowego smaczku. Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku;
II miejsce – Zespół Szkół nr 2 w Sanoku;
III miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Sanoku;
IV miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku;
V miejsce – Zespół Szkół nr 5 w Sanoku;
VI miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Sanoku.

Po zakończeniu Turnieju puchary oraz nagrody, z rąk starosty sanockiego Stanisława Chęcia, odebrali kapitanowie lub trenerzy drużyn.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy, dziękujemy za sportową rywalizację i zapraszamy za rok na rewanże.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

08-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)