REKLAMA
REKLAMA

Jaka restauracja w nowej galerii? BURMISTRZ: Ma to być KFC (VIDEO)

Jaka restauracja w nowej galerii? BURMISTRZ: Ma to być KFC (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. – Z informacji, które posiadam wynika, że ma to być restauracja KFC – powiedział burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski podczas spotkania z mieszkańcami dzielnicy Dąbrówka, odnosząc się do tematu restauracji typu drive-thru, która ma zostać uruchomiona w nowej galerii handlowej, planowanej do budowy przy sanockiej obwodnicy.

KFC, materiały prasowe, zdjęcie poglądowe

Wracamy do tematu nowej galerii handlowej nazwanej „Pasażem Sanockim”, której budowa planowana jest na najbliższe lata przy obwodnicy Sanoka, niedaleko ronda Łany.

Najważniejsze informacje dotyczące inwestycji przypomniał burmistrz Tomasz Matuszewski podczas środowego spotkania z mieszkańcami dzielnicy Dąbrówka.

Nowością było podanie nazwy restauracji drive-thru, która ma funkcjonować w kompleksie.

Z moich informacji, które posiadam, ma to być KFC – oznajmił burmistrz mieszkańcom.

Temat tego, która z popularnych sieciówek zawita do Sanoka wzbudzał spore zainteresowanie. W naszej ANKIECIE opublikowanej kilka tygodni temu, to właśnie restauracja serwująca chrupiące kurczaki cieszyła się największą uwagą głosujących.

W naszym materiale VIDEO fragment spotkania w dzielnicy Dąbrówka, w ramach którego burmistrz mówi o „Pasażu Sanockim”.

KFC, materiały prasowe, zdjęcie poglądowe

Przypomnijmy. Pasaż Sanocki będzie miał do 17 tys. mkw. powierzchni najmu. Miejsce do zaproponowania swoich usług i produktów znajdzie tu 23 najemców. Będzie też duży sklep spożywczy oraz restauracja drive-thru. Przy obiekcie powstanie duży parking, a na nim około 600 miejsc postojowych. Nowe centrum handlowe powstanie pomiędzy hotelem WIKI a rondem Łany, z którego wyjeżdżamy w kierunku Zagórza lub na ul. Lipińskiego. Niebawem, na tym terenie rozpoczną się prace budowlane. Aktualne zdjęcia tego miejsca w nagłówku. Jak informował burmistrz, planowane otwarcie obiektu ma nastąpić w 2024 roku.

wizualizacja: oficjalny profil burmistrza Sanoka na Facebooku

źródło: Red., oficjalny profil burmistrza Sanoka na Facebooku

10-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Mieszkaniec2022-12-09 15:03:57
0 2
Akurat jaka restauracja tam będzie to mnie jak i zapewne wielu innych najmniej interesuje - interesuje mnie za to jaki duży sklep tam powstanie?? - Czy mamy szanse na IKEA??? Albo cos równie dużego aby konkurować z krosnem czy Rzeszowem????
Odpowiedz
Czy tego typu obiekt nie zniszczy całkowicie handlu w Sanoku2022-12-09 15:44:46
2 0
kto będzie płacił podatki i gdzie ?
Odpowiedz
Tylko Zenek i wiaderko skrzydełek2022-12-09 16:01:02
1 1
Niech jeszcze obieca, że w tle zawsze będzie leciał Zenek na przemian z Bayer Full.
Odpowiedz
Przyrost naturalny w Sanoku na minusie. Więcej umiera jak się rodzi, mieszkania 7 tys i więcej za metr2022-12-10 00:38:53
1 0
Poczekam aż będzie nowy obiecany most, poczekam aż kolejna ścieżyna pieszo rowerowa od Carrefoura aż po most Olchowiecki powstanie, poczekam aż dolina wodorowa będzie dla sanoczan zbijać kokosy, później przyjdzie czas na zakupy. Nowa galeria wykończy tą ledwo zipiącą galerię na dawnym Okęciu. Sanocki deptak (3 maja) można by rzec na wynajem - co i rusz pustostany. PTTK - owi budynek narożny przy rynku sprzedano. Niemiec w Sanoku dyktuje ceny. Większość pracuje za najniższą krajową, w niektórych pseudo firmach nawet bez jakiejkolwiek umowy, w innych wciąż straszą zwolnieniem. Od promocji do promocji.....Kolejna galeria? Jak już pojadę w te bieszczady to buty czy spodnie już będę mieć ze sobą. Coś do jedzenia to w spożywczaku lub w Słodkim domku, a nie na galerii. Ps. Nie strasz, nie strasz bo się w końcu ze...sz.
Odpowiedz
Kot bełkot2022-12-10 21:07:44
0 0
Inwestycja w raka, cukrzyce, otyłość i bezpłodność ale czy taki postępowy burmistrz będzie bił się w pierś że będzie odpowiedzialny?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)