REKLAMA
REKLAMA

Jarosław Kaczyński na Podkarpaciu. Wiemy, które miasta odwiedzi! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. W najbliższy weekend prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedzi Podkarpacie. Wiemy, które konkretnie miasta. Wizyta w naszym województwie związana jest z ogólnopolskim tournee szefa partii rządzącej przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi oraz nieco później samorządowymi.

foto (3): archiwum eSanok.pl (wizyta J. Kaczyńskiego w Sanoku w 2018 roku) / poglądowe

Szczegółowe informacje na temat wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Podkarpaciu podaje Polskieradio24.pl. Jak donoszą dziennikarze stacji, w sobotę szef PiS będzie w Krośnie i Przemyślu, natomiast w niedzielę w Zamościu oraz Kraśniku lub Świdniku – szczegóły ostatniego wyjazdu mają być jeszcze ustalane. 

Podczas spotkań z mieszkańcami kolejnych regionów, przewijają się tematy gospodarcze, ale również słowa mobilizujące elektorat PiSu i Zjednoczonej Prawicy przed zbliżającymi się wyborami. Najpierw parlamentarnymi, później samorządowymi (ich termin został przesunięty o kilka miesięcy).

Mobilizacja naszej strony powinna być nieporównywalna z niczym do tej pory, powinna być taka jak w 1989 r. – mówił podczas jednego ze spotkań Jarosław Kaczyński, cytowany przez Dziennika Gazetę Prawną.

Musimy doprowadzić do tego, aby ta część społeczeństwa, która powie „nie” temu, co jest złe, była bardzo liczna po naszej stronie. To wymaga zaangażowania każdego, kto jest po naszej stronie, nawet zaangażowania codziennego, w trakcie rozmów z osobami, które nie wrzeszczą od razu, że w Polsce jest dyktatura i „precz z Kaczorem dyktatorem” – zaznaczył prezes PiS.

Szef partii rządzącej mówił też o tym, że poczynione zostaną konkretne działania mające na celu zapewnienie uczciwych wyborów.

My prawnie zabezpieczymy uczciwsze, bardziej transparentne niż dotychczas liczenie głosów – zapowiedział Kaczyński.

Przypomnijmy, że wszystko wskazuje na to, że najbliższe wybory parlamentarne odbędą się w październiku 2023 roku, natomiast najbardziej prawdopodobnym terminem wyborów samorządowych jest pierwsza połowa kwietnia 2024 roku.

źródło: Red., Polskieradio24.pl, Dziennik Gazeta Prawna

20-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Czy będą to tylko spotkania dla zaproszonych gości działaczy PiS ?2022-10-20 11:25:13
0 0
a pytania tylko wygodne na karteczkach ?
Odpowiedz
Czy będzie komisja dotyczącą Afery Węglowej?2022-10-20 11:30:02
0 0
Dlaczego PiS wpuścił 54 miliony ton węgla z Rosi ?? Dlaczego PiS a wcześniej likwidowały polskie kopalnie węgla ?
Odpowiedz
PiS to LEWICA !!! 2022-10-20 13:26:45
0 0
Jakim trzeba być bezmózgiem żeby zagłosować na pis to ja nie wiem. Głupota poza skalą. Żadna partia w powojennej Polsce nie doprowadziła do takiej ruiny gospodarczej tego kraju. ps. PO + przystawki nie lepsi, to też socjaliści tylko bezbożni. Jedni podpięci pod Żydo-amerykę a drudzy pod Niemcy - ot taka różnica. A społeczeństwo i tak ich wybierze - bo ciemne.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)