REKLAMA
REKLAMA

Jechał pijany rowerem. Miał przy sobie narkotyki

Karą 2,5 tys. zł. mandatu został ukarany pijany rowerzysta zatrzymany do kontroli drogowej przez ropczyckich funkcjonariuszy. Badanie trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jak się okazało, nie było to jedyne przewinienie, jakiego dopuścił się mężczyzna. Policjanci znaleźli także przy nim środki odurzające. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

Wczoraj po północy na ul. Robotniczej w Ropczycach funkcjonariusze z ropczyckiej komendy zwrócił uwagę na rowerzystę, który poruszał się bez oświetlenia. Policjanci zatrzymali go do kontroli. Jak się okazało, 36-latek jechał jednośladem, mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 2,5 tys. złotych.

W trakcie czynności mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się, że oprócz tego, że był pijany, posiadał przy sobie także narkotyki. 36-letni mieszkaniec gminy Dębica trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Wkrótce sprawa trafi do sądu. Mężczyźnie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Ropczyce

02-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)