REKLAMA
REKLAMA

Ciarko STS Sanok się zbroi! Kolejny kontrakt podpisany

SANOK. Ciarko STS Sanok się zbroi przed nadchodzącym sezonem. Kolejny wychowanek związał się roczną umową z sanockim klubem.

Barwy Ciarko STS Sanok w przyszłym sezonie będzie reprezentował Szymon Dobosz, który wraz UKS-em Niedźwiadki MOSiR Sanok zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Polski Juniorów, a także reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata do lat 18 i 20. Wychowanek sanockiego klubu związał się roczną umową.

Przypominamy:

Klaruje się kadra drużyny Ciarko STS-u Sanok na sezon 2022 / 2023. Aktualnie kontraktami związało się 17 zawodników, w tym 5 Finów. Trenerem pozostaje Miika Elomo.

Budujemy drużynę, tak aby znaleźć się w czołowej czwórce i walczyć o medale mistrzostw Polski – mówi otwarcie Michał Radwański, prezes Ciarko STS-u Sanok.

Jak już informowaliśmy, z sanocką drużyną pożegnali się Patrik Spesny, który podpisał kontrakt w Zagłębiu Sosnowiec. Kamil Olearczyk zakończył karierę. Najgłośniejsze transfery to jednak przejście Jakuba Bukowskiego do GKS-u Tychy i Radosława Sawickiego do Comarch Cracovii.

Aktualna kadra STS-u. „Chcemy walczyć o medale” 

Zdjęcie poglądowe. Archiwum redakcji. Foto: Tomasz Sowa.

źródło: Ciarko STS Sanok, red., arch. red.,


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Medale sanockich trójboistów. Mamy mistrza Polski!

05-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)