REKLAMA
REKLAMA

Kolejny dzień wojny na Ukrainie. Miasta i wioski po ostrzale (FOTO)

– W ciągu ostatniego dnia, od 2 do 3 marca wróg nadal uderzał w osiedla mieszkalne i osiedla swoimi zabójczymi bombami, pociskami i artylerią odrzutową, cyni Miasta Charków, Isyum, a także wioski Yakiwlivka i dzielnica Choroszeve Charków zostały poddane ciężkim strajkom. Ogólnie statystyki strat wśród ludności celnej są imponujące: 34 osoby zginęły, 285 zostało rannych, z czego 10 to dzieci – informuje organizacja rządowa na Ukrainie (ДСНС України).

– Wróg tak bardzo boi się zwykłych ukraińskich chłopów, że zaczął cynicznie niszczyć całe wioski – czytamy na portalu społecznościowym.

Zdjęcia z Kijowa oraz miejscowości znajdujących się w obwodzie kijowskim, czernichowskim oraz Charkowie.

foto: ДСНС України, fb


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PODKARPACIE : Uchodźcy obywatele krajów trzecich wywożeni poza Przemyśl

SANOK. Hotelarze przyjmują uchodźców. Relacje Ukraińców łamią serce! (VIDEO)Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

03-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Gdzie to lewactwo jest teraz ?2022-03-03 15:48:32
0 0
Czy Niemcy. ,Bruksela, Jurowa nałoży sankcje na Rosję za CO 2 za brak wody, energii. Ekolodzy za zniszczenia środowiskowe całych miast i wiosek z żabkami które się zaskoczone budzą. Jakoś ich nie słychać. Zbrodniarz którego popierali pokazał im cały szacunek i przestrzeganie praw tego bezsensownego działania. Powinni tam pójść z protestem powieszać się po drzewach, powychodzić z transparentami na budynki blokować mu drogi itd. Kołodziejczyk może pojechać z beczką gnojówki i gasić swoje niezadowolenie. Agro Unii. A uni do tego doprowadzili.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)