REKLAMA
REKLAMA

Kolejny Męski Różaniec w Sanoku. „Wynagrodzić bluźnierstwa” (VIDEO, FOTO)

Kolejny Męski Różaniec w Sanoku. „Wynagrodzić bluźnierstwa” (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W pierwszy sobotni (3 bm.) grudniowy poranek ulicami Sanoka po raz kolejny odbył się Męski Różaniec. „Pragniemy wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Matki Bożej, bluźnierstwa tych, którzy znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach”.

foto: Jakub RadożyckiZOBACZ RÓWNIEŻ:

 Nasza relacja z Męskiego Różańca, który odbył się we wrześniu: SANOK / MĘSKI RÓŻANIEC: Maryjo, ucz mnie pokory serca! (VIDEO, FOTO)

Tak było w sierpniu: Męski Różaniec. Wierni przeszli ulicami Sanoka (ZDJĘCIA, VIDEO)

04-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Czytanie dzieciom 2022-12-03 12:03:25
0 0
Panie radny powiatowy i członku ;) partii Ziobry Damianie Biskup , czytanie dzieciom jest chwalebne ,ale tylko wtedy gdy nie wykorzystuje się tego do swoich interesów. Zrobił sobie pan fajną fotkę ;) na pierwszym planie pan w dali grupa dzieci i wszystko to opublikował na swoim profilu FB. Klawo jak cholera :):):). Tak zapytam dla formalności ; oczywiście miał pan zgodę rodziców tych dzieci na upublicznianie ich wizerunku? Pytanie czysto formalne bo pan słynie z praworządności i z cnót ;) obywatelskich i nie dopuściłby żeby zostało złamane prawo ;), Jeśli jednak nie to mam nadzieję że któreś z rodziców zrobi panu koło "gwizdka" i skończy ten narcystyczny proceder nachalnego "promowania" swojej osoby. ps pozdrawiam i życzę.......;)
Odpowiedz
O2022-12-04 08:48:40
0 0
Kto i czym filmował Różaniec? Wstyd takiej jakości film zamieszczać
Odpowiedz
holyłud2022-12-06 08:31:24
0 0
Filmowano chyba kulkalatorem, ale druga sprawa czy uczestnictwo w tym wydarzeniu wiąże się automatycznie ze zgodną na publikowanie czyjegoś wizerunku w internecie? Czy gdzieś taka zgoda była jasno wyrażana?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)