REKLAMA
REKLAMA

KOMAŃCZA. Sprawca śmiertelnego wypadku zbadany w komendzie. 1,8 promila alkoholu! (FOTO)

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Jak informowaliśmy wczoraj, w Komańczy w powiecie sanockim doszło do wypadku, którego nie przeżył kierujący motocyklem marki Honda, 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Policjanci wstępnie ustalili sprawcę wypadku, którym okazał się 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierujący osobowym volkswagenem. W momencie zdarzenia, wysiadł on z pojazdu i oddalił się. Niedługo później został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Początkowo mężczyzna nie poddał się badaniu na stan trzeźwości i pobrana została mu krew do badań. Badanie alkomatem udało się przeprowadzić już w komendzie. 37-latek miał 1,8 promila alkoholu!

O tragedii informowaliśmy tutaj:

KOMAŃCZA. Śmiertelny wypadek. Nie żyje motocyklista

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 12, w miejscowości Komańcza w powiecie sanockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał kierujący motocyklem marki Honda, 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Pomimo udzielonej na miejscu przez załogę pogotowia ratunkowego pomocy, mężczyzna zmarł.

Kierujący volkswagenem wysiadł z pojazdu i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych czynności został zatrzymany przez policjantów. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna nie poddał się badaniu na stan trzeźwości. Pobrana została krew do badań.

Jak dowiadujemy się dzisiaj badanie alkomatem przeprowadzono ostatecznie po przewiezieniu mężczyzny do komendy.

37-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W komendzie mężczyzna poddał się badaniu na stan trzeźwości, które wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie – mówi nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.

Na miejscu zdarzenia interweniowali strażacy, policjanci i załoga pogotowia ratunkowego.

Siły i środki:

– OSP KSRG KOMAŃCZA
– OSP KSRG RZEPEDŹ
– JRG PSP SANOK
– Patrol Policji x 2
– ZRM

foto: OSP KSRG Rzepedź – Fb

źródło: Red., KPP Sanok, OSP KSRG Rzepedź – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZARSZYN: Dwie osobówki wypadły z drogi. Wahadło! (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

14-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)