REKLAMA
REKLAMA

Kradzioną skodą przez granicę do… rowu (FOTO)

GRANICA / PODKARPACIE. Obywatel Słowacji przekroczył granicę polsko-słowacką skradzioną wcześniej skodą, następnie spowodował kolizję i uciekł. Mężczyznę ujęli funkcjonariusze SG z Sanoka.

25 października strażnicy graniczni z placówki w Sanoku otrzymali informację od mundurowych z SG pełniących służbę w Centrum Współpracy Policyjnej i Celnej w Barwinku o skradzionym na Słowacji aucie marki Skoda Octavia. Samochód na czeskich numerach rejestracyjnych przekroczył granicę polsko-słowacką w Radoszycach.

Strażnicy graniczni natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. O nietypowym zdarzeniu powiadomił przełożonych funkcjonariusz SG przebywający na dniu wolnym. Jak się okazało w okolicach miejscowości Daliowa (gm. Jaśliska, woj. podkarpackie) doszło do kolizji z udziałem poszukiwanego auta. Kierujący pojazdem mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w barierki, po czym uciekł.

Funkcjonariusze SG z Sanoka namierzyli i ujęli obywatela Słowacji około 2 km od miejsca zdarzenia, a także zabezpieczyli rejon kolizji do czasu przybycia policji. 25-letni mężczyzna przyznał się do kradzieży auta i spowodowania kolizji. Dalsze czynności prowadzą policjanci z Krosna.

BiOSG

28-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Jest taka piosenka:2022-10-28 14:49:54
0 0
"Piękny cyganie"
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)