REKLAMA
REKLAMA

LESKO. Ślubowanie nowego policjanta (ZDJĘCIA)

LESKO. Nowo przyjęty funkcjonariusz złożył dziś ślubowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku. Odbierając akt ślubowania z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lesku podinsp. Grzegorza Koczery, wziął na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną służbą.

„Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia” – to początek roty ślubowania, którą składa każdy funkcjonariusz przyjmowany do służby.

W piątek, w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku, nowy funkcjonariusz wypowiedział słowa roty ślubowania, tym samym wziął na siebie obowiązki i trudy policyjnej służby.

Teraz nowy policjant zostanie skierowany do szkoły policyjnej, gdzie odbędzie przeszkolenie podstawowe przygotowujące go do służby w szeregach Policji. Po jego zakończeniu rozpocznie służbę w leskiej jednostce.

 

źródło: KPP Lesko

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pożar garażu. Spłonęły pojazdy. Ogromne straty! (FOTO)

foto: OSP Domaradz-Góra, OSP KSRG Domaradz, fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie
 POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)