REKLAMA
REKLAMA

LESKO: Wiozła do szpitala męża. Eskorta policji

LESKO / PODKARPACIE. W piątkowy wieczór, funkcjonariusze leskiej drogówki zostali zatrzymani przez kierującą volkswagenem. Kobieta wiozła w aucie swojego chorego męża i poprosiła o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. Policjanci od razu podjęli pilotaż samochodu. Po dotarciu do szpitala, mężczyzna został przekazany personelowi medycznemu.

W piątek około godz. 21.30, policjanci ogniwa ruchu drogowego wracali z patrolu do Komendy Powiatowej Policji w Lesku. W miejscowości Mchawa jadący przed radiowozem volkswagen passat nagle zatrzymał się na drodze i włączył światła awaryjne. Zza kierownicy wybiegła zdenerwowana kobieta, prosząc policjantów o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala w Lesku. Okazało się, że 63-letnia mieszkanka Baligrodu wiezie w samochodzie swojego chorego męża.

Z uwagi na pogarszający się stan mężczyzny, by nie tracić cennego czasu, funkcjonariusze od razu polecili kobiecie jechać za radiowozem. W szpitalu mężczyzna został przekazany personelowi medycznemu, który udzielił mu pomocy.

KPP Lesko

14-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)