REKLAMA
REKLAMA

LEWICA W SANOKU: Niższe raty kredytów, pomoc szpitalom! (VIDEO, ZDJĘCIA)

LEWICA W SANOKU: Niższe raty kredytów, pomoc szpitalom! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na Placu św. Michała w Sanoku przedstawiciele Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas której krytykowali sposób sprawowania władzy przez PiS i obecną ekipę rządzącą. Zwrócili uwagę na aktualne problemy polskich rodzin, które muszą mierzyć się z drożyzną, wysokimi ratami kredytów hipotecznych oraz z kłopotami w sektorze służby zdrowia. Publikujemy nagranie VIDEO z całej konferencji prasowej.

Dzisiaj czołowi przedstawiciele Lewicy wizytują Podkarpacie z programem „Bezpieczna Rodzina”. Polityczki i politycy Lewicy pokonując 10 tysięcy kilometrów, odwiedzają mieszkańców w stu miastach powiatowych. We wtorek na Podkarpaciu będą obecni w Krośnie, Sanoku, Mielcu oraz Nisku.

Lewica wie, że troski związane z drożyzną i lękiem o jutro dotykają wszystkich ale są szczególnie dotkliwe w małych miejscowościach: tam, gdzie nie dociera transport publiczny i trzeba wydawać fortunę na coraz droższe paliwo; tam, gdzie głównym pracodawcą jest budżetówka, w której zarabia się mało i pensje nie starczają dziś na podstawowe potrzeby; tam, gdzie zimą trzeba będzie bankrutować płacąc za opał, jeśli w ogóle da się go kupić – czytaliśmy w materiałach zapowiadających konferencję.

Podkarpacie objeżdżają: Poseł na Sejm RP Katarzyna Kretkowska, Poseł na Sejm RP oraz Przewodniczący Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy – Krzysztof Gawkowski, Poseł na Sejm RP oraz Wiceprzewodniczący Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy Tomasz Trela, Poseł na Sejm RP oraz Sekretarz Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy – Dariusz Wieczorek, Poseł na Sejm RP – Jacek Czerniak, Poseł na Sejm RP – Marek Dyduch, Poseł na Sejm RP- Arkadiusz Iwaniak, Poseł na Sejm RP- Przemysław Koperski, Poseł na Sejm RP Marcin Kulasek, Poseł na Sejm RP – Wiesław Buż.

Konferencje w dniu 02.08.2022r.

*godz. 9.30 Sanok — Plac Św. Michała

*godz.11.00 Krosno – przy schodach do CDS, ul. Legionów 1

*godz.14.45 — Mielec, Plac Armii Krajowej

*godz.17.00 Nisko, Zalew „Podwolina”

Po zakończeniu konferencji prasowej na Placu św. Michała w Sanoku, politycy Lewicy spacerowali po Rynku oraz po deptaku rozdając gazety i rozmawiając z sanoczanami.

02-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)