REKLAMA
REKLAMA

Miss Nastolatek. W finale Natalia Tworek z Rymanowa! (ZDJĘCIA)

Konkursy piękności są niesamowicie popularne, a kandydatki, które biorą w nich udział muszą wyróżniać się charakterem, ale także wyglądem. Muszą być odważne, pewne siebie, ale i uśmiechnięte, by na scenie przed jurorami i publicznością wypaść jak najlepiej.

W finale konkursu MIss Polski nie ma reprezentantek województwa podkarpackiego. Mamy natomiast swoje przedstawicielki w w finale Miss Nastoolatek.

Do tego etapu dotarły: Natalia Tworek z Rymanowa-Zdroju, Emilia Bielik z Jarosławia oraz Nikola Wrona z Łańcuta.

Natalia Tworek

Emilia Bielik

Nikola Wrona

Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności z wyjątkową oprawą artystyczną, wartościowymi nagrodami i promocją medialną. W roku 2022 do konkursu zgłosiło się ponad 5 tyś uczestniczek (licząc konkursy regionalne). Zwyciężczyni konkursu otrzyma nowy samochód osobowy, a TOP5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na Bali.

Konkursy regionalne odbyły się w tym roku w woj. Dolnośląski, Małopolskim, Mazowieckim, Wielkopolskim oraz Pomorskim. Uczestniczki zainteresowane udziałem mogły również zgłosić się przez casting open. Ostatecznie w finale Polska Miss i Polska Miss Nastolatek wystąpi po 36 finalistek z całej Polski.

Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. Efekty zdjęciowe można zobaczyć w załączonej galerii. W pierwszej sesji dziewczyny stanęły przed obiektywem Romana Słomki, aby w eleganckich kreacjach z kolekcji EDAN oraz DeVu Diana Walkiewicz zaprezentować się jak najlepiej. Druga sesja to nawiązanie do grudnia i związanego z nim klimatu świątecznego. Finalistki stanęły przed obiektywem Piotra Piątka w kreacjach ze sklepu internetowego Moda for You.

Gale finałowe odbędą się 17-18. grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Producentem konkursu Polska Miss jest New Project Gemini Sp. z o.o. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy w kilku kreacjach przygotowanych przez partnerów konkursu.

materiały nadesłane

06-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Pięknie 2022-12-06 07:42:31
0 0
Pozdrawiamy z Sanoka !!!
Odpowiedz
po co2022-12-06 08:22:10
0 0
Później się wszyscy dziwią, że kobiety traktuje się przedmiotowo... i na nic to to że walczysz o pokój na świecie i jesteś wolontariuszem w unicef, nic nie zmienia
Odpowiedz
Bez przesady2022-12-07 06:26:24
0 0
Zdjęcia są ok i nie ma mowy o przedmiotowym traktowaniu kobiet. Co burki maja założyć jak w islamie ??
Odpowiedz
nie przesadzajmy2022-12-07 06:27:22
0 0
Może jak to się nam teraz wmawia dziewczyny maja udawać chłopaków a chłopcy dziewczyny ??
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)