REKLAMA
REKLAMA

Mistrzynie i wicemistrzynie świata z UKS Spartanie Zahutyń! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Mistrzynie i wicemistrzynie świata z UKS Spartanie Zahutyń! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. Trzy medali mistrzostw świata przywiozły ze stolicy Węgier reprezentantki UKS Spartanie Zahutyń! Milena Chudio wywalczyła tytuł mistrzowski, a Konstancja Iwańczyk i Blanka Bochnak sięgnęły po srebro. To ogromne sukcesy gimnastyczek prowadzonych przez Mirosława Kaźmierczaka oraz Renatę Grześków. Gratulacje!

World Dance Association World Championships odbywają się na Węgrzech w Budapeszcie.

W skład Polish Fitness Team, a więc reprezentacji Polski wchodzą cztery zawodniczki UKS Spartanie Zahutyń. 

Zawodniczki prowadzone przez Mirosława Kaźmierczaka oraz Renatę Grześków po raz kolejny zachwyciły jurorów i sięgnęły po medale.

Złotą medalistką mistrzostw świata WDA została 7-letnia Milena Chudio. Jej rówieśniczka, Blanka Bochnak zajęła 2. miejsce i na swojej szyi zawiesiła srebrny krążek. Podobnie jak 15-letnia Konstancja Iwańczyk, dla której jest to kolejny wielki sukces. Cenne doświadczenia zebrała również Natalia Gałuszka, ostatecznie uplasowała się na 11. pozycji.

Cieszę się bardzo, że nasze zawodniczki znalazły się w reprezentacji Polski, że możemy promować Zahutyń, nasze miasto Sanok, a przede wszystkim promować sport, jakim jest fitness. Gratuluję wszystkim zawodniczkom, rodzicom, trenerom, szczególnie Mirosławowi Kaźmierczakowi, sukcesu naszych podopiecznych – mówi nam Renata Grześków, trenerka w UKS Spartanie Zahutyń.

W nagłówku publikujemy materiał VIDEO z występem Konstancji Iwańczyk oraz ZDJĘCIA.

foto: archiwum prywatne – Renata Grześków

video: WDA International Dance Cup 2022

19-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Gratuluję 2022-06-20 22:04:21
0 0
To jest wielka praca wysiłek tych wspaniałych dziewcząt .Trzeba jednak dodać ,że trener jest Fantastycznym człowiekiem pod wieloma względami .Wielkie brawa dla Pana Mirosława i jego podopiecznych .Wielki szacunek. Życzę dalszych sukcesów.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)