REKLAMA
REKLAMA

Młodzi Zagórscy Ekolodzy laureatami Ogólnopolskiej Akcji „Florek”

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Drużyna Młodych Zagórskich Ekologów z Szkoły Podstawowej Nr 2 w Zagórzu pod opieką p. Krystyny Witowicz, po raz kolejny zdobyła tytuł Laureata i I m. w Ogólnopolskim Konkursie za najlepszą realizację zadań XXXIII edycji Harcerskiej Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej.

Podsumowanie całorocznej pracy kół ekologicznych i drużyn harcerskich odbyło się w dn. 27-29 maja 2022 r. na Zlocie nad Zalewem Myczkowieckim, który zgromadził 130 uczestników. Jest to już dziesiąta edycja Florka, w której Młodzi Zagórscy Ekolodzy uczestniczą i zdobywają najwyższe laury i nagrody (tytuł laureata i I lub II miejsce), ale również to co bezcenne – nowe doświadczenia, umiejętności i przyjaźnie z rówieśnikami z całej Polski.

Drużynę Młodych Zagórskich Ekologów tworzą: Wiktoria Kostycz, Maja Żuber, Wiktoria Lebryk, Martyna Bar, Weronika Osenkowska, Maja Wojtowicz, Julia Barna, Milena Żobrowska, Szymon Maksymczak i Aleksander Tyski.

Pragniemy serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nas wspierali w realizacji zadań oraz całemu Sztabowi Akcji Florek za wspaniałe chwile, które mogliśmy spędzić na „Berdo” w Myczkowcach.

Dziękujemy Pani Krystynie Witowicz, która od 10 lat prowadzi Drużynę, przez cały rok motywuje do pracy, wspiera, zaszczepia w młodzieży pasje, pomaga w rozwoju zainteresowań i podejmowaniu ekologicznych wyzwań.

W tym Roku Pani Krystyna Witowicz za zaangażowanie w realizację zadań i za zasługi w wieloletnim wspieraniu Akcji „FLOREK” otrzymała od Związku Harcerstwa Polskiego Komendy Hufca Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Z. Peszkowskiego Złotą odznakę Harcerskiej Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej „FLOREK”.

materiały nadesłane

07-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)