REKLAMA
REKLAMA

Nadanie imienia i sztandaru szkole w Łukowem! (ZDJĘCIA)

ŁUKOWE / PODKARPACIE. Szkoła Podstawowa w Łukowem w Miasto i Gmina Zagórz od piątku (21 bm.) nosi imię gen. Tadeusza Rozwadowskiego. Uroczystość była połączona z nadaniem sztandaru oraz odsłonięciem i poświęceniem obelisku z tablicą pamiątkową upamiętniającą walczących o niepodległość i suwerenność Polski w latach 1918-1989. W szkole odsłonięto także tablicę pamiątkową poświęconą patronowi.

Druga część wydarzenia odbyła się na sali gimnastycznej. Mogliśmy m.in. poznać biografię nowego Patrona, uczestniczyć w przekazaniu sztandaru, wbiciu gwoździ sztandarowych w pamiątkowe tablo, obejrzeć piękny i wzruszający program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży szkolnej oraz wysłuchać przemówień okolicznościowych.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

22-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

JA222022-12-17 18:26:10
0 0
Droga Tarnawa - Kalnica była i jest przez ostatnie dni w tragicznym stanie koleiny, wyboje, lód, jednym słowem tragedia, dobrze że jeszcze nie było jakiej tragedii. Szkoda że Nadania imienia w szkole w Łukowem nie było w tym tygodniu bo jak by się Ci wszyscy co tam byli w październiku przejechali tę trasę swoimi prywatnymi autkami to pewnie w Tarnawie na krzyżówce by zawracali i czym prędzej ..……. .Kto za tę drogę odpowiada może by sam się przejechał osobowym autem i zobaczył. Zapraszamy , może mieszkańcy powinni zrobić pozew zbiorowy o odszkodowanie z zniszczone auta. Według mnie ktoś powinien z ten stan drogi odpowiedzieć. Właśnie gdzie są ci wymienieni w powyższym komentarzu?.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)