REKLAMA
REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa. 24-latek miał ponad 2 promile!

POWIAT SANOCKI. Sanoccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Besko. Kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej hyundaiem. Okazało się, że mężczyzna był pijany. W organizmie miał ponad 2 promile.

Wczoraj, około godziny 15:30 policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Besko w powiecie sanockim. Na miejscu ustalono, że kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Hyundai.

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia. Badanie wykazało, że 24-letni kierowca volkswagena w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Kierująca hyundaiem była trzeźwa.

Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci zatrzymali 24-latkowi prawo jazdy.

Przypominamy, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze. Każdy kto kieruje pojazdem po alkoholu stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych użytkowników dróg.

zdjęcie podglądowe

źródło: KMP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZARSZYN. Czołowe zderzenie. 4 osoby ranne (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

31-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)