REKLAMA
REKLAMA

Niebezpieczne, „dzikie” przejścia kolejowe. Akcja Straży Ochrony Kolei (VIDEO, FOTO)

Niebezpieczne, „dzikie” przejścia kolejowe. Akcja Straży Ochrony Kolei (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejowe, „dzikie” przejścia dla pieszych stanowią niemałe zagrożenie dla osób z nich korzystających. Stąd akcja Straży Ochrony Kolei zorganizowana przy I Liceum Ogólnokształcącym w Sanoku, gdzie takowe przejście jest niestety często użytkowane. 

02-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

oby nikt nie zginął2022-09-03 09:29:33
0 0
Przed wielu laty, wraz z ILO i księdzem Pacześniakiem, próbowaliśmy coś zmienić w tej materii. Zaproponowaliśmy oświetlenie ciągów od przychodni zdrowia, aż po już dzisiaj wyburzony budynek przy ulicy Cichej oraz...budowę podziemnego przejścia dla pieszych pod torami, aby połączyć osiedle, szpital, boisko "Wembley". Podpisy i pisma złożyło wiele instytucji: kościół, Rada Dzielnicy Śródmieście, dyrekcja ILO, śp Józef Baszak jako szef Fundacji Szpital, ZUS, etc. Wszystko prawie się udało. Oświetlenie, chociaż z dużym opóźnieniem, w końcu powstało. Ale budowę pod torami zablokowały koleje. Tłumaczenie było wg nich zasadne. Jest strzeżony przejazd kolejowy. KROPKA. Korzystajcie z niego. Może czas wrócić do przejścia pod torami??
Odpowiedz
Kolej2022-09-14 00:35:57
0 0
Ta niech koleje wreszcie ogrodzą swoje tory od przejazdu na konarskiego do małej stacji . Niech ci biedni sokiści nie marzną w samochodach czając się na staruszki wracające z kościoła zeby wlepić im mandat. Radni niech zwrocą uwage że tory na tym odcinku biegną z jednej strony przy drodze, a zdrugiej przy ścieżcze ktorą chodzą dzieci idące z i do szkoły. A pociągi mkną coraz szybciej. ogrodzenie torów jest konieczne w tym miejscu nie czekajcie aż ktoś zginie wciągnięty pod pociąg.
Odpowiedz
Ogrodzenie!2022-09-14 00:38:24
0 0
Najpierw ogrodzenie torów, a potem dyskusja co z tym zrobić.
Mandatować!2022-09-16 21:06:55
0 0
No tak, lepiej zatrudniać armię sokistów uzbrojonych po zęby w pistolety, karabiny, gazy bojowe, pałki, krótkofalówki, kamizelki kuloodporne,samochody terenowe i nie wiadomo w co jeszcze, żeby mandatować ludzi chodzących na skróty, skoro jest taka możliwość. Niż po prostu zrobić normalne ogrodzenie torów jak wszedzie tam gdzie jest to konieczne i chronić ludzi przed wypadkiem. Ktoś tu rządzi i działa w kategoriach z minionej epoki .
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)