REKLAMA
REKLAMA

NOWE INFORMACJE. Zderzenie osobówki ze śmieciarką (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego oraz pojazdu do wywozu odpadów komunalnych, które miało miejsce 2 lutego, na drodze w kierunku miejscowości Trześniów. Mamy nowe informacje.

02.02.2022 roku odnotowaliśmy dwa poważne zdarzenia na terenie naszej gminy. O godzinie 9:14 zostaliśmy zadysponowani do kolizji dwóch pojazdów, która miała miejsce na głównej drodze w kierunku miejscowości Trześniów, nieopodal dawnego „spędu”. Z dostarczonych informacji wynikało, że kierowca samochodu osobowego marki Suzuki z uwagi na kiepskie warunki atmosferyczne stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w pojazd do wywozu odpadów komunalnych, który jechał z przeciwnego kierunku – relacjonowali strażacy OSP KSRG Haczów.

Z informacji przekazanych nam przez brzozowską policję wynika jednak, że kierujący samochodem osobowym marki Suzuki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód stanął prostopadle do osi jedni, a z powodu ciężkich warunków atmosferycznych kierowca pojazdu do wywozu odpadów komunalnych nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód osobowy. Kierowca suzuki został przetransportowany do szpitala.

 

źródło: Red., OSP Haczów/ fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)