REKLAMA
REKLAMA

Ogródek Jordanowski zamykany w godzinach nocnych. ”Będą podejmowane interwencje” (ZDJĘCIA)

SANOK. Ogródek Jordanowski będzie zamykany w godzinach nocnych. Nowe zasady korzystania z boiska, położonego przy ul. Żydowskiej w Sanoku będą obowiązywały od 15 lipca br.


Od dnia 15 lipca br. obowiązywać będą nowe zasady korzystania z „Boiska Sportowego”, położonego przy ul. Żydowskiej w Sanoku. Korzystanie z obiektu będzie możliwe w godzinach od 6:00 do 22:00, natomiast w godzinach nocnych od 22:00-6:00 obiekt będzie zamknięty. Przy wejściu na teraz obiektu zostaną zamontowane tablice informujące o godzinach otwarcia oraz zainstalowanym monitoringu.

  W stosunku do osób przebywających na obiekcie po wyznaczonych godzinach zamknięcia będą podejmowane interwencje przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej lub Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Powyższe działania podjęte zostały w celu zapewnienia mieszkańcom okolicznych budynków wielomieszkaniowych spokojnego odpoczynku w godzinach nocnych oraz zabezpieczenia obiektu przed coraz liczniejszymi aktami wandalizmu — czytamy na profilu w mediach społecznościowych Urzędu Miasta Sanoka.

źródło: Red., Urząd Miasta Sanok/fb

11-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)