REKLAMA
REKLAMA

Osobówką przez zieloną granicę! Zawiodła nawigacja? (FOTO)

PODKARPACIE. Patrol Straży Granicznej z Medyki zatrzymał Rumuna, który samochodem osobowym usiłował przekroczyć granicę w miejscu niedozwolonym. Tłumaczył, że była to najszybsza trasa do Ukrainy wskazywana przez nawigację.

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia na odcinku polsko-ukraińskiej granicy ochranianym przez funkcjonariuszy z placówki Straży Granicznej w Medyce.

Mundurowi wyposażeni w kamery termowizyjne zauważyli samochód osobowy zbliżający się w rejon tzw. zielonej granicy. W pewnym momencie kierowca przyspieszył z zamiarem przekroczenia granicy. Mundurowi natychmiast przystąpili do zatrzymania. Jak się okazało, pojazd prowadził 35-letni obywatel Rumunii. Mężczyzna tłumaczył, że nie chciał czekać w kolejce. Zależało mu aby szybko dotrzeć do Ukrainy, więc w nawigacji wybrał najkrótszą trasę. Dodał, że po drugiej stronie granicy czekała na niego dziewczyna.

Ostatecznie okazało się, że mężczyzna miał nieważny paszport. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i sam zrezygnował z dalszej podróży do Ukrainy.

źródło: BiOSG

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Potrącenie dziewczynki na feralnym skrzyżowaniu (ZDJĘCIA, VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)