REKLAMA
REKLAMA

Pedofile i gwałciciele z Podkarpacia. Lista coraz dłuższa (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. W rejestrze publicznym przestępców seksualnych figuruje ponad 39 osób urodzonych na Podkarpaciu. Spis uzupełniono początkiem 2022 roku, cały czas jest aktualizowany.

39 osób w rejestrze pochodzi z Podkarpacia

Przypomnijmy, że każdy może sięgnąć do rejestru publicznego. Odnajdzie tam informacje o tych skazanych, którzy popełnili czyny zabronione przed 1 października 2017 r., a były to zgwałcenia popełnione ze szczególnym okrucieństwem. Znajdują się tam również gwałciciele, których ofiarami były dzieci poniżej 15 roku życia. Każdy z tych sprawców, jeśli został skazany przed 1 października 2017 r., ma jednak prawo wystąpić do sądu z wnioskiem o wyłączenie jego danych z rejestru publicznego.

Ogólna liczba przestępstw na tle seksualnym (bez przestępstw popełnionych w sieci internet). MS / gov.pl

W przypadku sprawców czynów popełnionych od 1 października 2017 r. w rejestrze ogólnodostępnym figurują sprawcy zgwałceń popełnionych ze szczególnym okrucieństwem, gwałciciele, których ofiarami były dzieci poniżej 15 roku życia, a dodatkowo także recydywiści – jeśli którekolwiek przestępstwo na tle seksualnym popełnili na szkodę małoletniego (do 18 roku życia) i zostali uprzednio skazani na karę pozbawienia wolności bez warunkowego zawieszenia jej wykonania.

Co ważne, oprócz wyżej wymienionych informacji w rejestrze jawnym znajdują się fotografie sprawców tych przestępstw, a także adnotacja w jakiej miejscowości obecnie przebywa skazany. Ponadto w notce zawarte są informacje o dacie i miejscu popełnienia przestępstwa, kwalifikacji prawnej czynu, jak również warunkowym zwolnieniu czy przerwie w odbywaniu kary.

Warto także dodać, że w sieci dostępna jest również Policyjna mapa zagrożeń przestępstwami na tle seksualnym. Odnaleźć można na niej statystyki dotyczące okreslonych przestępst oraz umiejscowić je dla poszczególnych miejscowości.ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Ustawa 1846 to narzędzie ludobójstwa! Czas stawić opór! / tvPolska.pl

05-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Źródła pedofilii nie są z Podkarpacia2022-01-06 13:06:09
0 0
Pedofilia szerzy się w szkołach podstawowych i liceach. Pseudo-edukatorzy (np. z Latarnika) wkładają sex-bzdury uczniom szkół z których potem część uzna pedofilię za normę i stanie nawet w jej obronie. Film pt.: "Pedofile Kinsey’a" który pokazuje pseudo-naukowe badania na dzieciach polecam wszystkim, którzy szukają źródeł szerzenia się tego zboczenia nako normy. Obecnie w Polsce wykorzystywany jest podręcznik Johna Bancrofta pt.: "Seksualność człowieka" i stworzony został właśnie przez Instytut Kinseya. (Mówi o tym Bogna Białecka w filmie: "Etapy rozwoju dziecka a permisywna edukacja seksualna - psycholog Bogna Białecka" - na YouTube)
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)