REKLAMA
REKLAMA

Pijana 29-latka sprawczynią zderzenia trzech samochodów (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. 29-letnia kierująca dostawczym renaultem doprowadziła do kolizji z udziałem trzech samochodów w miejscowości Pustyny. Kobieta miała około 0,8 promila alkoholu w organizmie i nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Troje uczestników zdarzenia wymagało pomocy medycznej. Obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu.

Wczoraj około godz. 8, w rejonie skrzyżowania ulic Dukielskiej, Księżej i Centralnej w Pustynach doszło do zderzenia trzech samochodów. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 29-letnia kierująca dostawczym renaultem nie zachowała bezpiecznej odległości i najechał na tył seata, który siłą uderzenia został zepchnięty na poprzedzające iveco.

W wyniku zderzenia do szpitala trafili kierujący pojazdami uczestniczącymi w kolizji. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że siedząca za kierownicą renaulta ma około 0,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, a jej samochód został odholowany.  

29-latka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kobiecie grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności, a nawet do 2 lat więzienia.

źródło: KMP Krosno

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SROGÓW GÓRNY. Wypadek. 23-latka w szpitalu (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

12-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)