REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Ciało 78-latki znalezione obok cmentarza i torów (FOTO)

PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zakończyli poszukiwania 78-letniej mieszkanki Radymna. Ciało zaginionej zostało odnalezione w Jarosławiu w okolicy ul. Reya, przy trakcji kolejowej, obok ogrodzenia cmentarza komunalnego. Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe.

W sobotę przed godz. 11, policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy odnaleźli ciało 78-letniej mieszkanki Radymna. Kobieta była poszukiwana przez Policję od wtorku, po tym jak rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Ostatni raz poszukiwana widziana była 22 listopada br. około godz. 11 w Jarosławiu na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej z ul. Lubelską. Policjanci od razu rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Funkcjonariusze sporządzili rysopis zaginionej, który dyżurny przekazał podległym patrolom. Mundurowi sprawdzili szpitale, placówki medyczne, dworce, pustostany i miejsca, gdzie mogła trafić zaginiona. Rozesłano komunikaty za zaginioną. Policjanci sprawdzali każdą informację, każdy sygnał, który mógł doprowadzić do odnalezienia kobiety.

W sobotę przed godz. 11, w trakcie prowadzonych czynności poszukiwawczych, funkcjonariusze wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy odnaleźli ciało zaginionej 78-latki, w Jarosławiu w okolicy ul. Reya, przy trakcji kolejowej, obok ogrodzenia cmentarza komunalnego.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu wykonali na miejscu czynności procesowe. Ciało kobiety, zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

Miejsce odnalezienia zaginionej kobiety

źródło: KPP Jarosław

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Śmierć dwóch 19-latków. Zginęli w garażu

zdjęcie poglądowe / archiwum eSanok.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)