REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Diler zatrzymany. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia (FOTO)

PODKARPACIE. Policjant wydziału kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszem Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, zatrzymali 32-letniego mężczyznę. W plecaku i w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Działania funkcjonariusza niżańskiej policji związane z przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania 32-latka, który przebywał w rejonie obiektu sportowego w gminie Rudnik nad Sanem. Jak wynikało z ustaleń policjanta mieszkaniec powiatu leżajskiego miał posiadać przy sobie narkotyki. Informacje te się potwierdziły.

Podczas wykonywanych czynności policjant wspólnie z funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej oraz jego psem do tropienia narkotyków „Rubi”, znaleźli w plecaku mężczyzny oraz w zajmowanym przez niego mieszkaniu środki odurzające-marihuanę i mefedron.

fot. KPP Nisko

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu zarzut związany z posiadaniem narkotyków. Teraz zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 32-latkowi grozi nawet kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Nisko


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

W trakcie meczu zatrzymali kibica i kasjera. Byli poszukiwani

Fot. archiwum KPP Jarosław

16-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)