REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Nie żyje 11-latka, która zatruła się czadem

PODKARPACIE. 11-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego trafiła 24 stycznia wieczorem do szpitala z podejrzeniem zatrucia czadem. Dziewczynka przytomność podczas kąpieli. W mieszkaniu stwierdzono podwyższony poziom tlenku węgla.

Policjanci interweniowali (24 bm.) w jednym z bloków przy ul. Ruczki w Kolbuszowej, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym podtrucia tlenkiem węgla. Na miejscu pracowali już strażacy i zespół ratownictwa medycznego, którzy reanimowali 11-letnią dziewczynkę, mieszkającą w jednym z mieszkań.

Jak ustalili policjanci, dziewczynka prawdopodobnie straciła przytomność podczas kąpieli. Z relacji matki wynikało, że kiedy córka się kąpała, kobieta rozmawiała przez telefon. Zaniepokojona brakiem odgłosów z łazienki, weszła do pomieszczenia i znalazła nieprzytomną dziewczynkę.

Kobieta rozpoczęła reanimację, na miejsce wezwano służby ratownicze. Jak ustalono, w domu było jeszcze dwoje dzieci w wieku 14 lat i 3 miesięcy, którym nic się nie stało. Pracujący na miejscu strażacy stwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla w mieszkaniu.11-latka, której przywrócono funkcje życiowe, została przetransportowana do szpitala.

Niestety w czwartek (27 bm.) 11-latka zmarła w szpitalu.

Zdjęcie poglądowe

KWP, red.ZOBACZ RÓWNIEŻ:

MYCZKÓW. Samochód uderzył w drzewo. Nieprzytomny kierowca zakleszczony w pojeździe (ZDJĘCIA)

27-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)