REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Pijany rowerzysta słono zapłaci!

PODKARPACIE. Surowe konsekwencje jazdy w stanie nietrzeźwości spotkały rowerzystę, który został zatrzymany do kontroli drogowej w centrum Tarnobrzega. 63 – letni mężczyzna jechał rowerem, mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Wczoraj przed godz. 21, policjanci ruchu drogowego zatrzymali na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu do kontroli drogowej rowerzystę. 63-letni mężczyzna był pijany. Badanie urządzeniem wykazało 2,28 promila alkoholu w jego organizmie. W związku ze zmianą wysokości grzywny nakładanej w drodze mandatu karnego, która obowiązuje od 1 stycznia 2022 r., policjanci ukarali mieszkańca Tarnobrzega, mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. zł

Zgodnie z nowymi przepisami, kierowanie po drodze publicznej lub w strefie zamieszkania pojazdem innym niż mechaniczny przez osobę nietrzeźwą lub będącą pod działaniem środka działającego podobnie do alkoholu grozi ukaraniem mandatem w kwocie 2,5 tys. złotych.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji

KMP Tarnobrzeg


Nowy Rok, nowe stawki mandatów. Są pierwsi ukarani!


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Potrącenie pieszego na przejściu! (ZDJĘCIA)


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Ustawa 1846 to narzędzie ludobójstwa! Czas stawić opór! / tvPolska.pl

05-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)